+ DODAJ FIRMĘ
England Polish

LOGOWANIE

  
 • Firma została dodana do schowka.
 • Wesele w Dworze Many, Tarczyn, Many 1

  Nr id ogłoszenia: 1936
  Kategoria: Sale weselne
  Wesele w Dworze Many

  Adres: Mazowieckie, Tarczyn, Many 1
  508-343-485
  brak danych...


  Opis Firmy:

  Ta wyjątkowa dla Państwa uroczystość jaką jest ślub to równie ważne wydarzenie dla nas. Dwór Many z ogromną przyjemnością i dbałością o szczegóły pomoże Państwu zorganizować ten najważniejszy dzień w życiu. Piękne i eleganckie wnętrza, wykwintna kuchnia oraz profesjonalna obsługa zagwarantują wysoki poziom oraz doskonałą atmosferę zabawy w gronie rodziny i przyjaciół.

  W Dworze przygotowaliśmy szesnaście przestronnych pokoi z łazienkami i klimatyzacją. Zgodnie ze sztuką zaprojektowano i wykonano aleje parkowe, mostki i ogrodzenia. Dziewięciohektarowy zabytkowy park pełen pomników przyrody odzyskał czar i zdrowie a stare platany, jesiony, dęby i kasztanowce swobodnie przeglądają się w trzech zarybionych stawach. Ważnym elementem zespołu dworsko-parkowego jest także w pełni odrestaurowana oficyna a w niej dodatkowo sześć pokoi, cztery łazienki, kuchnia, taras z wyjściem na własny zamknięty ogród.


  Formularz kontaktowy:

  Twój email *
  Temat *
  Treść *
  * Wymagane pola


  Cennik:


  Szczegółowa oferta zawierająca: ~Menu przyjęcia weselnego ~Alkohole i napoje ~Noclegi i wyżywienie we dworze ~Szeroką gamę usług dodatkowych i atrakcji ~Warunki rezerwacji dostępna jest drogą e-mailową. Zapraszamy do Kontaktu!

  Opinie:

  Treść
  * Wymagane pola  Komentarze:

  Poleć stronę:

  Temat
  Treść
  Twój email
  E-mail odbiorcy:


  >

  Firma na MAPIE  FIRMY Z OKOLICY


  -Wesele w Dworze Many
  Sale weselne
  Mazowieckie
  Tarczyn