+ DODAJ FIRMĘ
England Polish

LOGOWANIE

  
 • Firma została dodana do schowka.
 • "HeyDay" zespół muzyczny na każdą okazję. . . , Piaseczno,

  Nr id ogłoszenia: 1926
  Kategoria: Zespoły muzyczne
  "HeyDay" zespół muzyczny na każdą okazję. . .

  Adres: Mazowieckie, Piaseczno,
  660507804
  brak danych...


  Opis Firmy:

  Pochodzimy z okolic Warszawy, natomiast gramy na terenie całego Mazowsza.

  Proponujemy Państwu obsługę muzyczną:

  • wesel• bankietów• dancingów• bali sylwestrowych• studniówek• festynów• imprez okolicznościowych, firmowych i plenerowych..

  Dokładamy wszelkich starań, aby jakość naszych usług była na najwyższym poziomie, a każde przyjęcie z naszą oprawą muzyczną było niezapomniane, wyjątkowe i niepowtarzalne.
  To Państwo decydujecie o repertuarze, klimacie i charakterze, w jakim utrzymana będzie muzyka na Waszej imprezie. Przygotujemy dla Was muzykę ,,skrojoną na miarę”, odpowiadającą Państwa gustom, preferencjom i wymaganiom. W naszej ofercie mamy szeroki wybór polskich i światowych hitów, a także niezapomniane utwory z lat minionych.
  Wszystko to dobrane i zaprezentowane w profesjonalny sposób, dzięki czemu zadowolimy gusta nawet najbardziej wybrednych słuchaczy.

  Prowadzenie imprezy (konferansjerka) - zawsze na wysokim, kulturalnym poziomie, sprosta najbardziej wysmakowanym gustom. Korzystamy z doświadczenia zdobytego przez lata w dziedzinie oprawy muzycznej imprez i zawsze jesteśmy gotowi zaprezentować tylko sprawdzone rozwiązania.
  • Dysponujemy w pełni profesjonalnym nagłośnieniem i oświetleniem, co w połączeniu z naszą muzyką stworzy niezapomniany klimat wydarzenia zaplanowanego przez Państwa. Posiadamy własny, niezawodny transport.

  * Wychodząc na przeciw Państwa oczekiwaniom jak również możliwościom finansowym chcieli byśmy zaproponować również oprawę muzyczną w składzie trzy osobowym tzn: dwa instrumenty klawiszowe + wokalistka (w niższej cenie).
  W składzie trzy osobowym również wszyscy śpiewają , zapewnimy Państwu także pełną konferansjerkę jak też biesiadę za stołami z akordeonem, tamburynem i marakasami.


  Formularz kontaktowy:

  Twój email *
  Temat *
  Treść *
  * Wymagane pola


  Film Youtube


  Cennik:


  Cenę za oprawę muzyczną przyjęcia weselnego ustalmy indywidualnie z klientem wedle wymogów jak również opcji: skład zespołu 3 lub 4 osobowy.

  Opinie:

  Treść
  * Wymagane pola  Komentarze:

  Poleć stronę:

  Temat
  Treść
  Twój email
  E-mail odbiorcy:


  >

  Firma na MAPIE  FIRMY Z OKOLICY


  -
  Zespoły muzyczne
  Mazowieckie
  Piaseczno