+ DODAJ FIRMĘ
England Polish

LOGOWANIE

  
 • Firma została dodana do schowka.
 • FOTOGRAFIA ŚLUBNA – jakość i emocje w atrakcyjnej cenie, Pruszków,

  Nr id ogłoszenia: 1899
  Kategoria: Fotografia
  FOTOGRAFIA ŚLUBNA – jakość i emocje w atrakcyjnej cenie

  Adres: Mazowieckie, Pruszków,
  600893899
  brak danych...


  Opis Firmy:

  Fotografia ślubna to ta, która fascynuje mnie najbardziej. W tym wyjątkowym dniu „łapię chwile na gorącym uczynku” tak, by już na zawsze pozostały żywe, wzbudzały emocje oraz zachwycały. To właśnie niepowtarzalność bohaterów sprawia, że nigdy nie będzie dwóch takich samych sesji, takich samych zdjęć, takich samych chwil.
  Chęć sprostania najbardziej wyszukanym wymaganiom klientów sprawiają, że zawsze podejmuję się wyzwań jakie przede mną stawiają. Pracuję wyłącznie na profesjonalnym sprzęcie marki Canon (pełna klatka + obiektywy klasy L). Posiadam zezwolenie Kurii uprawniające do fotografowania w Kościołach i w miejscach sakralnych.
  WOLNE TERMINY NA 2015 i 2016r
  PROMOCYJNE CENY – już od 500 zł !!!
  Wszystkich, którzy pragną mieć wyjątkowe, niepowtarzalne, a także profesjonalnie wykonane zdjęcia,
  serdecznie zapraszam do współpracy i na stronę: www.adammagiera.waw.pl


  Formularz kontaktowy:

  Twój email *
  Temat *
  Treść *
  * Wymagane pola


  Cennik:


  Pakiet złoty 1800 zł PROMOCJA W cenie tej oferuję: - pełną obsługę uroczystości (przygotowania, ceremonia, wesele) wraz z plenerem (tego samego dnia bądź też innego wskazanego przez Państwa). - 200-250 zdjęć w postaci cyfrowej w pełnej rozdzielczości wszystkie poddane starannej autorskiej obróbce w programie graficznym - pokaz multimedialny zdjęć z podkładem muzycznym - bezpłatny dojazd w promieniu 50 km od Warszawy - eleganckie skórzane opakowanie na płytę Pakiet srebrny 1500 zł W cenie tej oferuję: - pełną obsługę uroczystości przygotowania, ceremonia, wesele - ok 150 zdjęć w postaci cyfrowej w pełnej rozdzielczości wszystkie poddane starannej autorskiej obróbce w programie graficznym - pokaz multimedialny zdjęć z podkładem muzycznym - bezpłatny dojazd w promieniu 50 km od Warszawy - eleganckie skórzane opakowanie na płytę Pakiet brązowy 500 zł W cenie tej oferuję: - reportaż z ceremonii wraz z składaniem życzeń - 40-50 zdjęć w postaci cyfrowej w pełnej rozdzielczości wszystkie poddane starannej autorskiej obróbce w programie graficznym - pokaz multimedialny zdjęć z podkładem muzycznym - bezpłatny dojazd w promieniu 50 km od Warszawy - eleganckie skórzane opakowanie na płytę

  Opinie:

  Treść
  * Wymagane pola  Komentarze:

  Poleć stronę:

  Temat
  Treść
  Twój email
  E-mail odbiorcy:


  >

  Firma na MAPIE  FIRMY Z OKOLICY


  -FOTOGRAFIA ŚLUBNA – jakość i emocje w atrakcyjnej cenie
  Fotografia
  Mazowieckie
  Pruszków