+ DODAJ FIRMĘ
England Polish

LOGOWANIE

  
 • Firma została dodana do schowka.
 • ipse - twój profesjonalny fotograf, Olsztyn, Kościuszki 75/9

  Nr id ogłoszenia: 1880
  Kategoria: Fotografia
  ipse - twój profesjonalny fotograf

  Adres: Warmińsko - mazurskie, Olsztyn, Kościuszki 75/9
  662020029
  brak danych...


  Opis Firmy:

  Fotografując jestem dyskretny rejestratorem najważniejszych chwil Waszego ślubu. Staram się w reporterski sposób, bez sztucznych póz i ustawiania, uchwycić wszystko co najważniejsze, starając się jednocześnie nie zmieniać biegu wydarzeń. Fotografuję Was i Wasze rodziny oraz towarzyszące tej ceremonii emocje i wzruszenia. Będą cichym uczestnikiem Waszej uroczystości jestem niejako kolejną osobą, na którą możecie liczyć i która Was wspiera, służy radą i pomocą. Większości przypadków staję się przyjacielem Młodej Pary i jest mi bardzo miło, że z wieloma z Was, utrzymuję cały czas kontakt.

  Swoje fotografie wykonuję zawsze podchodząc do każdego zlecenia bardzo indywidualnie. Tylko takie działania pozwala Wam cieszyć się z efektu końcowego.
  Zdjęcia mają tą zdolność, że z powodzeniem utrwalają piękne, ale czasem ulotne chwile w naszym życiu. Są doskonałą pamiątką, którą po latach wyjmujemy gdzieś ze starego kredensu i wtedy właśnie dostarczają nam wielu emocji oraz cudownych wspomnień, fotografuje aby uwiecznić najwspanialsze chwile Waszego życia.


  Formularz kontaktowy:

  Twój email *
  Temat *
  Treść *
  * Wymagane pola


  Film Youtube


  Cennik:


  Oferta fotografa nigdy nie jest do końca pełna jak menu w restauracji – zawsze ktoś zapragnie czegoś spoza karty. Wykonuję fotografię studyjną, aranżowaną, techniczną, reklamową, plenerową, ślubną i okazyjną oraz reportażową i eventową. I każdą inną, jaką klient uzna za wartą wykonania. Zapraszam do kontaktu przez zakładkę „Kontakt”Pakiety przedstawione poniżej są przykładowymi pakietami, które można dowolnie modyfikować. Z wielką przyjemnością przygotuję ofertę przygotowaną specjalnie dla Państwa, aby spełnić wszystkie Wasze oczekiwania.

  Opinie:

  Treść
  * Wymagane pola  Komentarze:

  - Serdecznie Polecamy Adam.

  Poleć stronę:

  Temat
  Treść
  Twój email
  E-mail odbiorcy:


  >

  Firma na MAPIE  FIRMY Z OKOLICY


  -Filmowanie wesela ślubu - Fajnyslub.pl
  Wideofilmowanie
  Warmińsko - mazurskie
  Olsztyn
  -ipse - twój profesjonalny fotograf
  Fotografia
  Warmińsko - mazurskie
  Olsztyn
  -Filmowanie i Fotografia Ślubna
  Fotografia
  Warmińsko - mazurskie
  Olsztyn