+ DODAJ FIRMĘ
England Polish

LOGOWANIE

  
 • Firma została dodana do schowka.
 • Wodzirej, Prezenter Muzyczny, Animator, DJ, Wideo, Zdjęcia, Tarnowskie Góry, Jana III Sobieskiego26a/7

  Nr id ogłoszenia: 1867
  Kategoria: Zespoły muzyczne
  Wodzirej, Prezenter Muzyczny, Animator, DJ, Wideo, Zdjęcia

  Adres: Śląskie, Tarnowskie Góry, Jana III Sobieskiego26a/7
  603113777
  brak danych...


  Opis Firmy:

  Profesjonalna obsługa muzyczna wszelkiego rodzaju imprez. W zależności od potrzeby mogę być Prezenterem muzycznym, Wodzirejem, Konferansjerem lub Animatorem zabaw dla dzieci. W ofercie firmy jest również Wideofilmowanie i Fotografia Ślubna (w pakiecie zawsze taniej)...więcej na mojej stronie, jest tam link.

  Specjalizuję się w prowadzeniu wesel oraz zabaw dla dzieci. Z wielką przyjemnością prowadzę wesela i zabawy BEZALKOHOLOWE. Największy atut to: DOŚWIADCZENIE, cena w stosunku do umiejętności i oferty! Prowadziłem imprezy na terenie całej Polski. Grałem i bawiłem największe znane firmy (SOKOŁÓW, PHILIPS-POLSKA, MAKRO, CASTORAMA, MEDIA MARKT i wiele innych). Na scenie miałem okazję zapowiadać i występować u boku najbardziej znanych postaci świata kabaretu i rozrywki (MARCIN DANIEC, JERZY KRYSZAK, OTTO, NEONÓWKA, RAK, STACHURSKY, KASA i wielu innych). Pomimo zagrania tysięcy imprez i wielu lat na scenie nie popadłem w rutynę a każda kolejna impreza jest dla mnie NAJWAŻNIEJSZA, co wyraźnie odczuwają goście.
  Teren działania: cała Polska


  Formularz kontaktowy:

  Twój email *
  Temat *
  Treść *
  * Wymagane pola


  Cennik:


  Orientacyjna cena: 2500 PLN / wesele Cena zależy od wielu czynników: miesiąca, dnia tygodnia, rodzaju imprezy, ilości godzin itp. Najlepiej uzgodnić to telefonicznie. Są różne sytuacje i opcje w mojej firmie - można się dogadać. Sugerowana kwota w cenniku jest za soboty w sezonie (czerwiec - wrzesień) i może ulec zmianie w obie strony. W pakiecie z wideofilmowaniem i fotografią zawsze taniej

  Opinie:

  Treść
  * Wymagane pola  Komentarze:

  Poleć stronę:

  Temat
  Treść
  Twój email
  E-mail odbiorcy:


  >

  Firma na MAPIE  FIRMY Z OKOLICY


  -Wodzirej, Prezenter Muzyczny, Animator, DJ, Wideo, Zdjęcia
  Zespoły muzyczne
  Śląskie
  Tarnowskie Góry