+ DODAJ FIRMĘ
England Polish

LOGOWANIE

  
 • Firma została dodana do schowka.
 • Dj Tommek - DJ/ Wodzirej na twoją imprezę, Łomża,

  Nr id ogłoszenia: 1836
  Kategoria: Zespoły muzyczne
  Dj Tommek - DJ/ Wodzirej na twoją imprezę

  Adres: Podlaskie, Łomża,
  507636876
  brak danych...


  Opis Firmy:

  Potrzebny jest Dj na wesle? Wodzirej? Dj na ślub? Dj na imprezę firmową? Osoba, za którą w tan pójdą zebrani goście? Ktoś, kto swoim profesjonalizmem zajmie czas wielu osób, dając im radość, możliwość wspomnienia wspaniałych lat oraz wzbogaci przyjęcie, o muzykę, której nie oprze się nikt? Dj weselny, który nie tylko współpracuje z Młodymi, ale także poradzi sobie w każdym towarzystwie? Jeżeli tak, to właśnie doskonale Państwo trafili!

  Od wielu lat zajmuję się estradowym szaleństwem, w czym wspierają mnie: doskonały, własny sprzęt nagłaśniający oraz profesjonalny zestaw oświetleniowy. Zaserwuję Państwa gościom wszystko, czego sobie zażyczycie, dodając od siebie ogrom pozytywnej energii, która porwie wszystkich do szalonej i niezapomnianej zabawy. Bez względu na to, czy chodzi, o imprezy firmowe, zespół weselny lub Dj, chrzciny lub urodzinowe przyjęcie zbliżają się właśnie ogromnymi krokami, przygotuję Państwu imprezę najlepszą z możliwych! Nawet najbardziej wysublimowana publika będzie bawiła się ze mną iście szampańsko! Jeżeli więc poszukiwany jest Dj, Łomża jest głównym miejscem, gdzie pracuje, ale znajdziecie mnie również Państwo szukając takich zestawów słów, jak: Dj Kolno, Dj Suwałki, dj Białystok, Dj Bielsk Podlaski.

  Proszę nie zwlekać! Najlepiej skontaktować się ze mną jeszcze dziś, żeby zapytać o wolne terminy, poznać szczegóły oferty oraz przedstawić mi założenia przyjęcia Adres e-mail oraz numer telefonu


  Formularz kontaktowy:

  Twój email *
  Temat *
  Treść *
  * Wymagane pola


  Film Youtube


  Cennik:


  do uzgodnienia

  Opinie:

  Treść
  * Wymagane pola  Komentarze:

  - Jak najbardziej polecam grał u mnie na weselu.

  Poleć stronę:

  Temat
  Treść
  Twój email
  E-mail odbiorcy:


  >

  Firma na MAPIE  FIRMY Z OKOLICY


  -Dj Tommek - DJ/ Wodzirej na twoją imprezę
  Zespoły muzyczne
  Podlaskie
  Łomża
  -VIDEO FOTO ROBERT filmowanie i fotografowanie wesel ślubów
  Wideofilmowanie
  Podlaskie
  Białystok, Suwałki, Łomża