+ DODAJ FIRMĘ
England Polish

LOGOWANIE

Agencja Ślubna Wedding Creation, Warszawa,

Nr id ogłoszenia: 1935
Kategoria: Konsultacje ślubne
Agencja Ślubna Wedding Creation

Adres: Mazowieckie, Warszawa,
508-343-485
brak danych...


Opis Firmy:

Agencja Ślubna Wedding Creation, założona w 2015 roku, za najważniejszy cel stawia sobie wychodzenie na przeciw wszystkim nawet nietuzinkowym oczekiwaniom Klienta i przedstawia propozycje dopasowane do indywidualnych potrzeb. Organizuje wesela polskie i międzynarodowe. Prowadzi także konsultacje indywidualne oraz warsztaty dla osób, które osobiście chcą zorganizować wesele i potrzebują jedynie porad w wyborze najlepszych ofert.

~Kompleksowa organizacja ślubu i wesela polskiego/międzynarodowego w Polsce~
Pomagamy Wam zorganizować najważniejszy i najpiękniejszy dzień w życiu. W czasie niezobowiązującego spotkania słuchamy przede wszystkim Waszych oczekiwań. Czy jest to wesele polskie czy międzynarodowe, w mieście czy w plenerze, w stylu rustykalnym czy glamour, skupiamy się na Waszych marzeniach i przedstawiamy propozycje dopasowane do Waszych potrzeb.

~Organizacja wybranych elementów~
Jeśeli część elementów macie zorganizowanych lub chcecie zorganizować je na własną rękę, pomożemy przy organizacji pozostałych elementów. Spotykamy się i omawiamy poszczególne detale – te, które zorganizowaliście oraz te, które pozostały do zorganizowania. Dopasowujemy podwykonawców do stylu, który już wybraliście i łączymy w całość.

~Indywidualne konsultacje~
A może chcecie sami zająć się przygotowanie wesela, a jedynie potrzebujecie rad i pomocy przy wyborze najlepszej oferty, ustalaniu warunków umowy? W tej sytuacji również jesteśmy do Waszej dyspozycji. Na kilku spotkaniach omawiamy oferty, które otrzymaliście od podwykonawców i ustalamy szczegóły ich współpracy.

~Grupowe warsztaty dla Par Młodych~
Nic tak nie pomaga przy organizacji wesela, jak możliwość usłyszenia historii z życia wziętych. Na warsztatach grupowych nie tylko my, konsultantki, dzielimy się swoim doświadczeniem, ale również słuchamy doświadczeń innych Par Młodych. Na spotkaniach takich nauczycie się jak przygotować budżet, który będzie zawierał wszystkie koszty wesela, jak przygotować listę na personalizację zaproszeń oraz jak usadzić gości przy stołach.


Formularz kontaktowy:

Twój email *
Temat *
Treść *
* Wymagane pola


Cennik:


Opinie:

Treść
* Wymagane polaKomentarze:

Poleć stronę:

Temat
Treść
Twój email
E-mail odbiorcy:


>

Firma na MAPIEFIRMY Z OKOLICY


-Zespół KNOCKOUT - gwarancja udanej zabawy
Zespoły muzyczne
Mazowieckie
Warszawa
-Dekoracje Światłem
Dekoracje
Mazowieckie
Warszawa
-A nuż nie róż - organizacja ślubów i wesel
Konsultacje ślubne
Mazowieckie
Warszawa
-Agencja Ślubna Wedding Creation
Konsultacje ślubne
Mazowieckie
Warszawa
-Duet Fotografów na Twój Ślub
Fotografia
Mazowieckie
Warszawa
-GESELLE Jubiler
Biżuteria
Mazowieckie
Warszawa
-Wesele w Hotelu Boss
Sale weselne
Mazowieckie
Warszawa
- Catering - Wesela - Przyjęcia - Eventy
Catering
Mazowieckie
Warszawa