+ DODAJ FIRMĘ
England Polish

LOGOWANIE

Duet Fotografów na Twój Ślub, Warszawa,

Nr id ogłoszenia: 1919
Kategoria: Fotografia
Duet Fotografów na Twój Ślub

Adres: Mazowieckie, Warszawa,
brak danych...


Opis Firmy:

Planujesz swój wymarzony ślub? Poznaj nasze zdjęcia pełne emocji i zarezerwuj termin już dziś!

Jesteśmy duetem - zarówno zawodowo, jak i prywatnie. Rozumiemy się bez słów, mamy wspólną pasję i nie lubimy rozstań ;-) Uwielbiamy uwieczniać emocje, dlatego naszym konikiem jest Fotografia Ślubna. Lubimy naturalność, szukamy wzruszeń, momentów - wszystko po to, by nasze zdjęcia mogły opowiadać historię.

Dziękujemy za czas, jaki poświęcacie nam i naszej ofercie. Z przyjemnością odwdzięczymy się Wam niepowtarzalnymi zdjęciami z Waszej Uroczystości!

Paulina i Tomek - Wasz Duet Fotografów Ślubnych
http://pitfotoart.pl

- - - - -
Mieszkamy na Mazowszu, pracujemy na terenie całej Polski


Formularz kontaktowy:

Twój email *
Temat *
Treść *
* Wymagane pola


Cennik:


Pracujemy zawsze we dwoje - jest to naszym atutem już od przygotowań – możemy śledzić przygotowania Was obojga jednocześnie. Ustawienie się po dwóch stronach kościoła daje nam możliwość fotografowania uroczystości z dwóch perspektyw, a podczas przyjęcia weselnego możemy uwiecznić jeszcze więcej reakcji różnych gości, jeszcze więcej zabawnych sytuacji i jeszcze więcej niezapomnianych emocji. Należy podkreślić, że duet fotografów nie oznacza dwa razy większej liczby zdjęć. Pracując we dwoje, możemy zapewnić podwójne spojrzenie na te same momenty – a to wszystko przekłada się na bardziej różnorodny materiał. Nasze kadry, uzupełniając się, tworzą całość, której nie byłby w stanie stworzyć jeden fotograf. Cenimy sobie miłą atmosferę podczas pracy, jak i podczas spotkań. Dlatego też chętnie żartujemy, uśmiechamy się. Paulina uwielbia zresztą rozmawiać :-)) Chcemy, by spotkanie z nami mogło być dla Was ciekawym doświadczeniem, przyjemnością – nie zaś formalnym obowiązkiem. Po wykonaniu reportażu w dniu Waszego Ślubu oraz zrealizowaniu sesji plenerowej, przechodzimy do starannej selekcji materiału, by ostatecznie wybrać kilkaset fotografii i poddać je autorskiej obróbce. Wszystko po to, by tworzyły one spójną historię Waszego Wielkiego Dnia. Ceny naszych pakietów ślubnych rozpoczynają się od 2500 zł. Po szczegółowe informacje zapraszamy do kontaktu :-)

Opinie:

Treść
* Wymagane polaKomentarze:

Poleć stronę:

Temat
Treść
Twój email
E-mail odbiorcy:


>

Firma na MAPIEFIRMY Z OKOLICY


-GESELLE Jubiler
Biżuteria
Mazowieckie
Warszawa
-Zespół KNOCKOUT - gwarancja udanej zabawy
Zespoły muzyczne
Mazowieckie
Warszawa
-Dekoracje Światłem
Dekoracje
Mazowieckie
Warszawa
-Agencja Ślubna Wedding Creation
Konsultacje ślubne
Mazowieckie
Warszawa
- Catering - Wesela - Przyjęcia - Eventy
Catering
Mazowieckie
Warszawa
-Wesele w Hotelu Boss
Sale weselne
Mazowieckie
Warszawa
-Duet Fotografów na Twój Ślub
Fotografia
Mazowieckie
Warszawa
-A nuż nie róż - organizacja ślubów i wesel
Konsultacje ślubne
Mazowieckie
Warszawa