+ DODAJ FIRMĘ
England Polish

LOGOWANIE

Wesele w Dworze Many, Tarczyn, Many 1

Nr id ogłoszenia: 1936
Kategoria: Sale weselne
Wesele w Dworze Many

Adres: Mazowieckie, Tarczyn, Many 1
508-343-485
brak danych...


Opis Firmy:

Ta wyjątkowa dla Państwa uroczystość jaką jest ślub to równie ważne wydarzenie dla nas. Dwór Many z ogromną przyjemnością i dbałością o szczegóły pomoże Państwu zorganizować ten najważniejszy dzień w życiu. Piękne i eleganckie wnętrza, wykwintna kuchnia oraz profesjonalna obsługa zagwarantują wysoki poziom oraz doskonałą atmosferę zabawy w gronie rodziny i przyjaciół.

W Dworze przygotowaliśmy szesnaście przestronnych pokoi z łazienkami i klimatyzacją. Zgodnie ze sztuką zaprojektowano i wykonano aleje parkowe, mostki i ogrodzenia. Dziewięciohektarowy zabytkowy park pełen pomników przyrody odzyskał czar i zdrowie a stare platany, jesiony, dęby i kasztanowce swobodnie przeglądają się w trzech zarybionych stawach. Ważnym elementem zespołu dworsko-parkowego jest także w pełni odrestaurowana oficyna a w niej dodatkowo sześć pokoi, cztery łazienki, kuchnia, taras z wyjściem na własny zamknięty ogród.


Formularz kontaktowy:

Twój email *
Temat *
Treść *
* Wymagane pola


Cennik:


Szczegółowa oferta zawierająca: ~Menu przyjęcia weselnego ~Alkohole i napoje ~Noclegi i wyżywienie we dworze ~Szeroką gamę usług dodatkowych i atrakcji ~Warunki rezerwacji dostępna jest drogą e-mailową. Zapraszamy do Kontaktu!

Opinie:

Treść
* Wymagane polaKomentarze:

Poleć stronę:

Temat
Treść
Twój email
E-mail odbiorcy:


>

Firma na MAPIEFIRMY Z OKOLICY


-Wesele w Dworze Many
Sale weselne
Mazowieckie
Tarczyn