+ DODAJ FIRMĘ
England Polish

LOGOWANIE

"HeyDay" zespół muzyczny na każdą okazję. . . , Piaseczno,

Nr id ogłoszenia: 1926
Kategoria: Zespoły muzyczne
"HeyDay" zespół muzyczny na każdą okazję. . .

Adres: Mazowieckie, Piaseczno,
660507804
brak danych...


Opis Firmy:

Pochodzimy z okolic Warszawy, natomiast gramy na terenie całego Mazowsza.

Proponujemy Państwu obsługę muzyczną:

• wesel• bankietów• dancingów• bali sylwestrowych• studniówek• festynów• imprez okolicznościowych, firmowych i plenerowych..

Dokładamy wszelkich starań, aby jakość naszych usług była na najwyższym poziomie, a każde przyjęcie z naszą oprawą muzyczną było niezapomniane, wyjątkowe i niepowtarzalne.
To Państwo decydujecie o repertuarze, klimacie i charakterze, w jakim utrzymana będzie muzyka na Waszej imprezie. Przygotujemy dla Was muzykę ,,skrojoną na miarę”, odpowiadającą Państwa gustom, preferencjom i wymaganiom. W naszej ofercie mamy szeroki wybór polskich i światowych hitów, a także niezapomniane utwory z lat minionych.
Wszystko to dobrane i zaprezentowane w profesjonalny sposób, dzięki czemu zadowolimy gusta nawet najbardziej wybrednych słuchaczy.

Prowadzenie imprezy (konferansjerka) - zawsze na wysokim, kulturalnym poziomie, sprosta najbardziej wysmakowanym gustom. Korzystamy z doświadczenia zdobytego przez lata w dziedzinie oprawy muzycznej imprez i zawsze jesteśmy gotowi zaprezentować tylko sprawdzone rozwiązania.
• Dysponujemy w pełni profesjonalnym nagłośnieniem i oświetleniem, co w połączeniu z naszą muzyką stworzy niezapomniany klimat wydarzenia zaplanowanego przez Państwa. Posiadamy własny, niezawodny transport.

* Wychodząc na przeciw Państwa oczekiwaniom jak również możliwościom finansowym chcieli byśmy zaproponować również oprawę muzyczną w składzie trzy osobowym tzn: dwa instrumenty klawiszowe + wokalistka (w niższej cenie).
W składzie trzy osobowym również wszyscy śpiewają , zapewnimy Państwu także pełną konferansjerkę jak też biesiadę za stołami z akordeonem, tamburynem i marakasami.


Formularz kontaktowy:

Twój email *
Temat *
Treść *
* Wymagane pola


Film Youtube


Cennik:


Cenę za oprawę muzyczną przyjęcia weselnego ustalmy indywidualnie z klientem wedle wymogów jak również opcji: skład zespołu 3 lub 4 osobowy.

Opinie:

Treść
* Wymagane polaKomentarze:

Poleć stronę:

Temat
Treść
Twój email
E-mail odbiorcy:


>

Firma na MAPIEFIRMY Z OKOLICY


-
Zespoły muzyczne
Mazowieckie
Piaseczno