+ DODAJ FIRMĘ
England Polish

LOGOWANIE

ipse - twój profesjonalny fotograf, Olsztyn, Kościuszki 75/9

Nr id ogłoszenia: 1880
Kategoria: Fotografia
ipse - twój profesjonalny fotograf

Adres: Warmińsko - mazurskie, Olsztyn, Kościuszki 75/9
662020029
brak danych...


Opis Firmy:

Fotografując jestem dyskretny rejestratorem najważniejszych chwil Waszego ślubu. Staram się w reporterski sposób, bez sztucznych póz i ustawiania, uchwycić wszystko co najważniejsze, starając się jednocześnie nie zmieniać biegu wydarzeń. Fotografuję Was i Wasze rodziny oraz towarzyszące tej ceremonii emocje i wzruszenia. Będą cichym uczestnikiem Waszej uroczystości jestem niejako kolejną osobą, na którą możecie liczyć i która Was wspiera, służy radą i pomocą. Większości przypadków staję się przyjacielem Młodej Pary i jest mi bardzo miło, że z wieloma z Was, utrzymuję cały czas kontakt.

Swoje fotografie wykonuję zawsze podchodząc do każdego zlecenia bardzo indywidualnie. Tylko takie działania pozwala Wam cieszyć się z efektu końcowego.
Zdjęcia mają tą zdolność, że z powodzeniem utrwalają piękne, ale czasem ulotne chwile w naszym życiu. Są doskonałą pamiątką, którą po latach wyjmujemy gdzieś ze starego kredensu i wtedy właśnie dostarczają nam wielu emocji oraz cudownych wspomnień, fotografuje aby uwiecznić najwspanialsze chwile Waszego życia.


Formularz kontaktowy:

Twój email *
Temat *
Treść *
* Wymagane pola


Film Youtube


Cennik:


Oferta fotografa nigdy nie jest do końca pełna jak menu w restauracji – zawsze ktoś zapragnie czegoś spoza karty. Wykonuję fotografię studyjną, aranżowaną, techniczną, reklamową, plenerową, ślubną i okazyjną oraz reportażową i eventową. I każdą inną, jaką klient uzna za wartą wykonania. Zapraszam do kontaktu przez zakładkę „Kontakt”Pakiety przedstawione poniżej są przykładowymi pakietami, które można dowolnie modyfikować. Z wielką przyjemnością przygotuję ofertę przygotowaną specjalnie dla Państwa, aby spełnić wszystkie Wasze oczekiwania.

Opinie:

Treść
* Wymagane polaKomentarze:

- Serdecznie Polecamy Adam.

Poleć stronę:

Temat
Treść
Twój email
E-mail odbiorcy:


>

Firma na MAPIEFIRMY Z OKOLICY


-ipse - twój profesjonalny fotograf
Fotografia
Warmińsko - mazurskie
Olsztyn
-Filmowanie wesela ślubu - Fajnyslub.pl
Wideofilmowanie
Warmińsko - mazurskie
Olsztyn
-Filmowanie i Fotografia Ślubna
Fotografia
Warmińsko - mazurskie
Olsztyn