+ DODAJ FIRMĘ
England Polish

LOGOWANIE

Dj Tommek - DJ/ Wodzirej na twoją imprezę, Łomża,

Nr id ogłoszenia: 1836
Kategoria: Zespoły muzyczne
Dj Tommek - DJ/ Wodzirej na twoją imprezę

Adres: Podlaskie, Łomża,
507636876
brak danych...


Opis Firmy:

Potrzebny jest Dj na wesle? Wodzirej? Dj na ślub? Dj na imprezę firmową? Osoba, za którą w tan pójdą zebrani goście? Ktoś, kto swoim profesjonalizmem zajmie czas wielu osób, dając im radość, możliwość wspomnienia wspaniałych lat oraz wzbogaci przyjęcie, o muzykę, której nie oprze się nikt? Dj weselny, który nie tylko współpracuje z Młodymi, ale także poradzi sobie w każdym towarzystwie? Jeżeli tak, to właśnie doskonale Państwo trafili!

Od wielu lat zajmuję się estradowym szaleństwem, w czym wspierają mnie: doskonały, własny sprzęt nagłaśniający oraz profesjonalny zestaw oświetleniowy. Zaserwuję Państwa gościom wszystko, czego sobie zażyczycie, dodając od siebie ogrom pozytywnej energii, która porwie wszystkich do szalonej i niezapomnianej zabawy. Bez względu na to, czy chodzi, o imprezy firmowe, zespół weselny lub Dj, chrzciny lub urodzinowe przyjęcie zbliżają się właśnie ogromnymi krokami, przygotuję Państwu imprezę najlepszą z możliwych! Nawet najbardziej wysublimowana publika będzie bawiła się ze mną iście szampańsko! Jeżeli więc poszukiwany jest Dj, Łomża jest głównym miejscem, gdzie pracuje, ale znajdziecie mnie również Państwo szukając takich zestawów słów, jak: Dj Kolno, Dj Suwałki, dj Białystok, Dj Bielsk Podlaski.

Proszę nie zwlekać! Najlepiej skontaktować się ze mną jeszcze dziś, żeby zapytać o wolne terminy, poznać szczegóły oferty oraz przedstawić mi założenia przyjęcia Adres e-mail oraz numer telefonu


Formularz kontaktowy:

Twój email *
Temat *
Treść *
* Wymagane pola


Film Youtube


Cennik:


do uzgodnienia

Opinie:

Treść
* Wymagane polaKomentarze:

- Jak najbardziej polecam grał u mnie na weselu.

Poleć stronę:

Temat
Treść
Twój email
E-mail odbiorcy:


>

Firma na MAPIEFIRMY Z OKOLICY


-VIDEO FOTO ROBERT filmowanie i fotografowanie wesel ślubów
Wideofilmowanie
Podlaskie
Białystok, Suwałki, Łomża
-Dj Tommek - DJ/ Wodzirej na twoją imprezę
Zespoły muzyczne
Podlaskie
Łomża