+ DODAJ FIRMĘ
England Polish

LOGOWANIE

Autorska Fotografia Ślubna Katowice Sosnowiec Alfabet Wspomnień, Katowice, Paderewskiego

Nr id ogłoszenia: 1904
Kategoria: Fotografia
Autorska Fotografia Ślubna Katowice Sosnowiec Alfabet Wspomnień

Adres: Śląskie, Katowice, Paderewskiego
brak danych...


Opis Firmy:

Alfabet Wspomnień to wzruszenia i emocje, niepowtarzalne chwile w autorskim wydaniu- sprawdź w galerii. Dwoje fotografów - zobaczcie efekty- urozmaicenie. Chyba możemy spełnić Twoje oczekiwania:-). !!! PROMOCJA Teledysk/ Fotokast weselny (kręcone lustrzankami) - już od 300 zł. Zawsze z akcentem na piękno i autentyczność.- zobacz zdjęcia plenerowe. Fotograf z polecenia, zobacz znajomych galerii i zapytaj o opinię. Zapraszamy na stronę http://www.fotografia-weselna-slask.za.pl gdzie znajdziecie informacje o promocyjnym cenniku fotografii ślubnej, mailem otrzymacie informacje o najnowszych promocjach.
Fotografia ślubna, która pokazuje to co niepowtarzalne w wyjątkowej oprawie. Zapraszam do galerii mojej autorskie fotografii ślubnej na www.fotografia-weselna-slask.za.pl. Dla podkreślenia atmosfery zdjęć zobaczcie efekty obróbki "art". Już w standardowej cenie oferujemy reportaże bogate jak film- pracujemy we dwoje profesjonalnym sprzętem Canona- tylko pełnoklatkowe aparaty, najlepsze obiektywy.
GDZIE FOTOGRAFUJEMY:
z reguły całe województwo ślaskie , sesje plenerowe w wielu miejscach na terenie woj. śląskiego, opolskiego, małopolskiego, ale w rachubę wchodzi również piękny Wiedeń, czy urocza Praga. Fotograficzne sesje plenerowe w romantycznych, ciekawych , oryginalnych miejscach, w miejscach, które mają dla Was szczególne znaczenie. Ze mną odkryjecie stare fabryki, , zaczarowane uliczki, sielankowe parki i przepastne zamczyska, piękne okolice jezior. Fotograficzne plenery pełne uczuć i emocji, niepowtarzalnych spojrzeń. Gratis dojazd na terenie dawnego woj. katowickiego (m.in. Będzin, Bytom, Chorzów, Czeladź, Dąbrowa Górnicza, Gliwice, Jaworzno, Mysłowice, Katowice, Rybnik, Ruda Śląska, Sosnowiec, Tarnowskie Góry, Zabrze, Zawiercie) .
ZAKRES USŁUGI FOTOGRAFICZNE:
- mobilna fotografia ślubna (sesje plenerowe, reportaże od przygotowań do oczepin i w czasie oczepin, ścianka)
- fotografia studyjna (kreatywne sesje w studio)
-obróbka graficzna i artystyczna
-fotoksiążki, fotoalbumy i personalizowane albumy tradycyjne
- odbitki na profesjonalnym papierze oraz obrazy na płótnie
-fotokasty i teledyski


Reportaże z uroczystości ślubnych i weselnych- bogate jak film, może dlatego niektórzy rezygnują z filmu? W ramach reportażu ślubnego od przygotowań do oczepin przekazuje kilkaset a nawet dużo więcej niż 1000 wyselekcjonowanych zdjęć.
Po uzgodnieniu zdjęcia reportażowe są wykonywane przez dwóch fotografów (drugi fotograf gratis)
PROMOCJA: 3 GRATISY , zdjęcia bez ograniczeń i promocyjna cena na fotoksiążkę :
W ramach promocji na fotografię ślubną oferuję : 1 Gratis sesję plenerową w tygodniu do mini sesji plenerowej w dniu ślubu, 2 Gratis 2 fotograf w czasie sesji reportażowej (po uzgodnieniu takiej możliwości), 3 Gratis- projekt fotoksiążki , sama fotoksiążka w promocyjnej cenie 300 zł (dotyczy dużej, ekskluzywnej fotoksiążki z 20 stronami/10 rozkładówek (30x60 cm). Można skorzystać z okresowo pojawiających się promocji na fotografię ślubną np. Duża fotoksiążka + 1 mała GRATIS dla rodziców.
ZDJĘCIA BEZ OGRANICZEŃ- w ramach promocji nie limituję ilości przekazywanych zdjęć, ani nie ograniczam prawa do wywoływania. Oznacza to, że:
1. Przekazuje maksimum zdjęć, które otrzymuję z selekcji bogatego, ale surowego materiału zdjęciowego ( czasem grubo ponad 1000 zdjęć)
2. Zdjęcia przekazuje w pełnej rozdzielczości , bez zabezpieczeń – pozostawiam dowolność kopiowania, powielania, wywoływania (np. dla gości weselnych).
CENA/CENNIK
Cena nie wyróżniająca się z tłumu, ale w zamian oferta nie do pobicia: bogaty pakiet zdjęć na DVD, artystyczna obróbka, oryginalny i autorski styl, wysoka jakość + promocja. Zawsze staram się dopasować ofertę do oczekiwań i dlatego na życzenie przygotuję szczegółową ofertę dopasowaną do zakresu usługi.
Słowa kluczowe: fotografia ślubna Śląsk, fotografia ślubna Katowice, Fotografia Ślubna Ruda Śląska, Fotografia Ślubna Bytom, Fotografia Ślubna Zabrze, Fotografia Ślubna Tychy, Fotograf Ślubny Ruda Śląska, Fotograf Ślubny Będzin, Fotograf Ślubny Sosnowiec, Fotograf Ślubny Chorzów, Sesje Ślubne Zabrze, Sesje Ślubne Katowice, Sesje Ślubne Śląsk, Sesje Ślubne Tychy, Fotograf na wesele, Fotograf na wesele Bytom, Fotograf na wesele Zabrze, Fotograf na wesele Bieruń, Fotograf na wesele Siewierz, Fotograf na wesele Dąbrowa Górnicza


Formularz kontaktowy:

Twój email *
Temat *
Treść *
* Wymagane pola


Cennik:


WIEMY, ŻE CENA JEST WAŻNA DLATEGO ZAPRASZAMY DO SKORZYSTANIA PROMOCJI - first minute - last minute - poza sezonem - pakiety ślubne z fotografią dziecięcą PROMOCJA: 3 GRATISY , zdjęcia bez ograniczeń i promocyjna cena na fotoksiążkę : W ramach promocji na fotografię ślubną oferuję : 1 Gratis sesję plenerową w tygodniu do mini sesji plenerowej w dniu ślubu, 2 Gratis 2 fotograf w czasie sesji reportażowej (po uzgodnieniu takiej możliwości), 3 Gratis- projekt fotoksiążki , sama fotoksiążka w promocyjnej cenie 300 zł (dotyczy dużej, ekskluzywnej fotoksiążki z 20 stronami/10 rozkładówek (30x60 cm). Można skorzystać z okresowo pojawiających się promocji na fotografię ślubną np. Duża fotoksiążka + 1 mała GRATIS dla rodziców. ZDJĘCIA BEZ OGRANICZEŃ- w ramach promocji nie limituję ilości przekazywanych zdjęć, ani nie ograniczam prawa do wywoływania. Oznacza to, że: 1. Przekazuje maksimum zdjęć, które otrzymuję z selekcji bogatego, ale surowego materiału zdjęciowego ( czasem grubo ponad 1000 zdjęć) 2. Zdjęcia przekazuje w pełnej rozdzielczości , bez zabezpieczeń – pozostawiam dowolność kopiowania, powielania, wywoływania (np. dla gości weselnych). CENA/CENNIK Cena nie wyróżniająca się z tłumu, ale w zamian oferta nie do pobicia: bogaty pakiet zdjęć na DVD, artystyczna obróbka, oryginalny i autorski styl, wysoka jakość + promocja. Zawsze staram się dopasować ofertę do oczekiwań i dlatego na życzenie przygotuję szczegółową ofertę dopasowaną do zakresu usługi. Słowa kluczowe: fotografia ślubna Śląsk, fotografia ślubna Katowice, Fotografia Ślubna Ruda Śląska, Fotografia Ślubna Bytom, Fotografia Ślubna Zabrze, Fotografia Ślubna Tychy, Fotograf Ślubny Ruda Śląska, Fotograf Ślubny Będzin, Fotograf Ślubny Sosnowiec, Fotograf Ślubny Chorzów, Sesje Ślubne Zabrze, Sesje Ślubne Katowice, Sesje Ślubne Śląsk, Sesje Ślubne Tychy, Fotograf na wesele, Fotograf na wesele Bytom, Fotograf na wesele Zabrze, Fotograf na wesele Bieruń, Fotograf na wesele Siewierz, Fotograf na wesele Dąbrowa Górnicza

Opinie:

Treść
* Wymagane polaKomentarze:

Poleć stronę:

Temat
Treść
Twój email
E-mail odbiorcy:


>

Firma na MAPIEFIRMY Z OKOLICY


-Fotografia ślubna Izabela Gawron
Fotografia
Śląskie
Katowice
-Autorska Fotografia Ślubna Katowice Sosnowiec Alfabet Wspomnień
Fotografia
Śląskie
Katowice
-Lovely Film Studio - Produkcje Filmowe | Śląsk
Wideofilmowanie
Śląskie
Katowice